Czas i koszty dostawy
Koszt wysyłki na terenie Polski
 
Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i Klient ponosi jeden koszt dostawy. 
 
Forma wysyłki Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Kurier 24h InPost 11,00 zł  13,00 zł
Paczkomaty  10,00 zł  -
Paczka w Ruchu   7,50 zł (GRATIS powyżej 99 zł) -
 
Realizacja zamówienia:
1. Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą)  uwzględniając wysyłkę wynosi od 2-5 dni roboczych roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach poinformujemy naszych Klientów drogą mailową.
 
2. Status realizacji dostawy możesz śledzić za pośrednictwem numeru paczki wysłanego na adres e-mailem podany przy realizacji.
 
3. Kurier dostarczający przesyłkę może (ale nie ma obowiązku) skontaktować się z Tobą telefonicznie w celu ustalenia godziny dostarczenia paczki. Jeśli kurier nie zastanie Ciebie pod wskazanym adresem, wówczas zostaniesz poinformowany smsem o numerze paczki oraz miejscu gdzie można paczkę odebrać, zazwyczaj jest to najbliższy oddział Poczty Polskiej.
 

Koszt wysyłki za granicę

 

 

do 500g 41 zł*
do 1000g 48 zł*
do 1500g 55 zł*
do 2000g 62 zł*

 

Przy składaniu zamówienia program obliczy dokładną cenę przesyłki. Firma Makitu.pl zastrzega sobie odmówienia wysyłki za granicę produktów gabarytowych. Paczki wysyłane za granicę nie są ubezpieczone, nie ponosimy odpowiedzialności za ew. uszkodzenia, zagubienia. Paczki nie odebrane na czas wracają do nadawcy. W celu ponownego nadania paczki należy uiścić opłatę. 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl