DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 30 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Darmowa wysyłka

  • Fajna obsługa

Inteligentny system lakierowy - IQ kolor w kolor 0
Inteligentny system lakierowy - IQ kolor w kolor
IQ SALON NAIL POLISH – inteligentny system lakierowy z innowacyjnym IQ COMPLEX opracowany do stosowania w trzech krokach BAZA – KOLOR – TOP.  Utwardzany naturalnym światłem. Gwarantuje manicure salonowej jakości, zapewnia długotrwałą przyczepność do płytki paznokcia i ekstremalną trwałość manicure nawet do 10 dni. Zachowuje naturalną elastyczność płytki i pozwala osiągnąć piękny efekt lakierowego manicure

Kolor w kolor - paletę kolorów IQ SALON NAIL POLISH stanowią odpowiedniki wybranych, najpopularniejszych odcieni lakierów hybrydowych z linii Gel Polish i Pure. Idealne do wykorzystania w mani-pedi i na uzupełnienie stylizacji hybrydowej. W skład gamy kolorystycznej wchodzą 3 kolory frenchowe (001 – śnieżna biel kryjąca oraz 002 i 003 – kolory półtransparentne) i 16 w pełni kryjących.

IQ COMPLEX – inteligentne połączenie zaawansowanych polimerów filmotwórczych i plastyfikatorów o synergicznym działaniu, zapewnia bardzo dobre łączenie warstw baza, lakier, top. Gwarantuje długotrwałą przyczepność do płytki paznokcia i ekstremalną trwałość manicure oraz jego bardzo naturalną elastyczność.
 
Pędzelek - produkty linii IQ Salon Nail Polish zostały wyposażone w specjalny, precyzyjny, wachlarzowy pędzelek. Szeroki, płaski i gęsty, w czasie aplikacji układa się jak wachlarz. Bardzo dobrze rozprowadza kolor szczególnie przy skórkach. Dopasowuje się do każdego rodzaju paznokcia. Idealnie dobrany do konsystencji formuł, nie pozostawia smug, ułatwia i przyspiesza aplikację.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl